Семенюк Андрій

Семенюк Андрій

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
DeLuxe
Львів

Семенюк Андрій

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
DeLuxe
Львів
Верифікований профіль
12
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Займаюсь комерційною нерухомістю торгового типу у м. Львів.

Продаж комерційної нерухомості (6)

  • DeLuxe
    138 000 $
    1 100 $/м²

    Петра Сагайдачного вул., (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Royal Place
    багатофункціональне приміщення
    126 м²
    2 тиж. тому
    Терміновий продаж фасадного приміщення у м. Трускавець, ЖК Royal Place. Без комісії. • Фасадний вхід та дев'ять вікон, дуже світле та просторе приміщення, перший поверх, інклюзивний вхід; • Розташоване на кільцевій дорозі міста, неподалік центр міста, дельфінарій, санаторії та готелі; • Вигідна ціна, на 100$ за м. дешевше, ніж у забудовника. Без комісії агенції нерухомості. Площа: 125,5 м.кв. Ціна: 138 000$ (1100$ за м.кв.) Тел.: [телефон приховано]Андрій
    Рієлтор
  • DeLuxe
    1 500 000 $
    2 573 $/м²

    Урочище Стаїщі, 333

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення для надання послуг
    583 м²
    4 тиж. тому
    Продаж сучасного готельного комплексу Chalet Panorama у с. Поляниця (Буковель). Чудове розташування на пагорбі, з вражаючими краєвидами навколо. Це новий комплекс, дуже якісно збудований, кожен номер обладнаний власною кухнею. Загалом є 9 номерів, басейн з підігрівом, СПА-зона, ділянка 15с.о. з можливістю розширення. Без комісії. Посилання на Booking: https://[посилання приховано].com/hotel/ua/[посилання приховано].html Площа: 583 м.кв. Ціна: 1,5 млн.$ Тел.: [телефон приховано]Андрій
    Рієлтор
  • DeLuxe
    1 800 000 $
    3 000 $/м²

    Михайла Грушевського вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    600 м²
    4 тиж. тому
    Продаж історичної камʼяниці австрійського періоду в центрі Львова, на вул. Грушевського 8. • Чудова локація у самому серці Львова поруч з 4-5 зірковими готелями; • Збережено багато історичних елементів будівлі, які можна реставрувати; • Можливість розширення до 1160 м.кв. за рахунок реконструкції з надбудовою панорамної тераси на мансарді; • Без комісії. Площа: 600 м.кв. Ціна: 1,8 млн.$ Тел.: [телефон приховано]Андрій
    Рієлтор
  • DeLuxe
    98 000 $
    1 186 $/м²

    Олекси Довбуша вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    83 м²
    4 тиж. тому
    Продаж кутового приміщення неподалік центру Львова, на перехресті вул. Кривоноса - Довбуша • Розташоване у історичному ареалі міста з можливістю паркування поруч; • Якісний ремонт, індивідуальне газове опалення, 3 фази; • Вигідна ціна, без комісії агенції нерухомості. Площа: 82,6 м.кв. Ціна: 98 000$. Тел.: [телефон приховано]Андрій
    Рієлтор
  • DeLuxe
    159 000 $
    1 807 $/м²

    Під Голоском вул., 16-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фруктова Алея
    багатофункціональне приміщення
    88 м²
    2024 рік побудови
    4 тиж. тому
    Продаж класного приміщення у ЖК Фруктова алея, на вул. Під Голоском, 16. Без комісії. • Чудове розташування у густонаселеному масиві новобудов, поруч з приміщенням супермаркет Сімі і інша діюча комерція; • Приміщення має гарний скляний фасад, вільне планування одним залом, власна тераса, інклюзивний доступ; • Можливість підключення газу, електроенергія 3 фази, окрема вентиляція; • Вигідна ціна, без комісії агенції. Площа: 88 м.кв. Ціна: 159 000$ (1800$ за м). Тел.: [телефон приховано]Андрій
    Рієлтор
  • DeLuxe
    260 000 $
    750 $/м²

    Городоцька вул., 207

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    347 м²
    4 тиж. тому
    Продаж приміщення ресторану на вул. Городоцька, 207. Без комісії. • Перша лінія від магістралі, дуже високий автомобільний трафік, також поруч зупинки громадського транспорту, пішохідна алея; • Неподалік офісні центри, індустріальний парк, виробничі приміщення, житлові будинки, є можливість паркування; • Приміщення складається з ресторану площею 282,4м і двома фасадними входами та офісу 64,1 з окремим входом, додатково є підвал та літній майданчик, електрика 9кВт, газ; • Вигідна ціна, без комісії агенції нерухомості. Можлива довгострокова оренда. Площа: 346,5 м.кв. Ціна: 260 000$. Тел.: [телефон приховано]Андрій
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.