Семенюк Андрій

Семенюк Андрій

Специалист по аренде коммерческой недвижимости
DeLuxe
Львов

Семенюк Андрій

Специалист по аренде коммерческой недвижимости
DeLuxe
Львов
Верифицированный профиль
12
Лет опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Займаюсь комерційною нерухомістю торгового типу у м. Львів.

Продажа коммерческой недвижимости (6)

  • DeLuxe
    138 000 $
    1 100 $/м²

    Петра Сагайдачного ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Royal Place
    многофункциональное помещение
    126 м²
    2 нед. назад
    Терміновий продаж фасадного приміщення у м. Трускавець, ЖК Royal Place. Без комісії. • Фасадний вхід та дев'ять вікон, дуже світле та просторе приміщення, перший поверх, інклюзивний вхід; • Розташоване на кільцевій дорозі міста, неподалік центр міста, дельфінарій, санаторії та готелі; • Вигідна ціна, на 100$ за м. дешевше, ніж у забудовника. Без комісії агенції нерухомості. Площа: 125,5 м.кв. Ціна: 138 000$ (1100$ за м.кв.) Тел.: [телефон скрыт]Андрій
    Риелтор
  • DeLuxe
    1 500 000 $
    2 573 $/м²

    Урочище Стаїщі, 333

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    583 м²
    4 нед. назад
    Продаж сучасного готельного комплексу Chalet Panorama у с. Поляниця (Буковель). Чудове розташування на пагорбі, з вражаючими краєвидами навколо. Це новий комплекс, дуже якісно збудований, кожен номер обладнаний власною кухнею. Загалом є 9 номерів, басейн з підігрівом, СПА-зона, ділянка 15с.о. з можливістю розширення. Без комісії. Посилання на Booking: https://[ссылка скрыта].com/hotel/ua/[ссылка скрыта].html Площа: 583 м.кв. Ціна: 1,5 млн.$ Тел.: [телефон скрыт]Андрій
    Риелтор
  • DeLuxe
    1 800 000 $
    3 000 $/м²

    Грушевского ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    600 м²
    4 нед. назад
    Продаж історичної камʼяниці австрійського періоду в центрі Львова, на вул. Грушевського 8. • Чудова локація у самому серці Львова поруч з 4-5 зірковими готелями; • Збережено багато історичних елементів будівлі, які можна реставрувати; • Можливість розширення до 1160 м.кв. за рахунок реконструкції з надбудовою панорамної тераси на мансарді; • Без комісії. Площа: 600 м.кв. Ціна: 1,8 млн.$ Тел.: [телефон скрыт]Андрій
    Риелтор
  • DeLuxe
    98 000 $
    1 186 $/м²

    Довбуша ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    83 м²
    4 нед. назад
    Продаж кутового приміщення неподалік центру Львова, на перехресті вул. Кривоноса - Довбуша • Розташоване у історичному ареалі міста з можливістю паркування поруч; • Якісний ремонт, індивідуальне газове опалення, 3 фази; • Вигідна ціна, без комісії агенції нерухомості. Площа: 82,6 м.кв. Ціна: 98 000$. Тел.: [телефон скрыт]Андрій
    Риелтор
  • DeLuxe
    159 000 $
    1 807 $/м²

    Под Голоском ул., 16-А

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Фруктовая Аллея
    многофункциональное помещение
    88 м²
    2024 год постройки
    4 нед. назад
    Продаж класного приміщення у ЖК Фруктова алея, на вул. Під Голоском, 16. Без комісії. • Чудове розташування у густонаселеному масиві новобудов, поруч з приміщенням супермаркет Сімі і інша діюча комерція; • Приміщення має гарний скляний фасад, вільне планування одним залом, власна тераса, інклюзивний доступ; • Можливість підключення газу, електроенергія 3 фази, окрема вентиляція; • Вигідна ціна, без комісії агенції. Площа: 88 м.кв. Ціна: 159 000$ (1800$ за м). Тел.: [телефон скрыт]Андрій
    Риелтор
  • DeLuxe
    260 000 $
    750 $/м²

    Городоцкая ул., 207

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    347 м²
    4 нед. назад
    Продаж приміщення ресторану на вул. Городоцька, 207. Без комісії. • Перша лінія від магістралі, дуже високий автомобільний трафік, також поруч зупинки громадського транспорту, пішохідна алея; • Неподалік офісні центри, індустріальний парк, виробничі приміщення, житлові будинки, є можливість паркування; • Приміщення складається з ресторану площею 282,4м і двома фасадними входами та офісу 64,1 з окремим входом, додатково є підвал та літній майданчик, електрика 9кВт, газ; • Вигідна ціна, без комісії агенції нерухомості. Можлива довгострокова оренда. Площа: 346,5 м.кв. Ціна: 260 000$. Тел.: [телефон скрыт]Андрій
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.